Nowa Flota w Ekoland

Podejście do ekologii i działań na rzecz ochrony środowiska w codziennym funkcjonowaniu firmy Ekoland jest tematem ważnym i jak najbardziej na czasie.
Staramy się iść z postępem i wpisując się w globalne trendy w celu ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Jednym z mierników mówiących o stopniu zaangażowania i poziomie ekologicznej świadomości jest podejście do polityki flotowej.

Chcielibyśmy Państwu przedstawić nowy pojazd do odbioru dwóch rodzajów odpadów na raz. Zabudowa śmieciarki posiada nowoczesną konstrukcję, w której wykorzystano innowacyjne rozwiązania.
Model Twin-H jest dwukomorowym pojazdem z załadunkiem od tyłu, przeznaczonym do odbioru odpadów z gospodarstw domowych, odpadów podlegających recyklingowi oraz bioodpadów.
Dzięki niskiej masie konstrukcyjnej, dużej sile zagęszczenia stanowi on jeden z najbardziej wydajnych produktów dostępnych na rynku.
Inteligentne rozwiązania zastosowane w Twin-H spowodowały, że jest to najbardziej przyjazny środowisku i ekonomiczny pojazd do odbioru odpadów.

Data dodania: 21-05-2021

Zmiana godzin pracy PSZOK dla Miasto Kraśnik

UWAGA Od 20 maja 2021 zmianie ulegają godziny funkcjonowania PSZOK dla Miasta Kraśnik ul. Ob...
Data dodania: 19-03-2021

EKOLAND dołącza do akcji Nineczka Kropeczka walczy z SMA

Każdy z nas może wspomóc Ninę Słupską w walce z przeciwnością losu i chorobą SMA 2 (rdzeniowy...